baldness hair

Visu informāciju par baldness matiem un transplantāciju


Baldness Hair :

Visi fakti par matu transplantāciju un baldness un konsultācijas ar frizieri. Matu transplantācija ir kosmētikas plastiskā ķirurģija ārstēšanai baldness (alopēcija vai androgēnu alopēcija) un matu izkrišana, receding aukla (vai balding pieres) un sabiezējums matiem ar matu transplantācijas veikti aiz galvas paša pacienta. Baldness vai alopēcija norāda trūkumu vai neesamību matiem un var būt saistīts ar vairākiem cēloņiem: ģenētiskā baldness (androgēnu alopēcija), baldness ieguvis (rētas alopēcija, Alopēcija Areata, baldness ar pārtikas trūkumu). Baldness ar ģenētisko jutību ir neatgriezeniska, un to var ārstēt un izārstēt ar medicīnisko vai ķirurģisko terapiju (Matu pārstādīšana), bet baldness iegūtās ir jāapstrādā, likvidējot ārējos cēloņus, kas atbild par matu izkrišana. Baldness sākas ar lēnu un pakāpenisku retināšanas mati (matu izkrišana), parasti jomā tempļi (balding pieres un receding aukla) vai par karājas pie priekšā. Baldness augšanas fāzē mati ir samazināts, mati vienmēr ir īsāks (tas neaug un nav stiept) un kļūst plānāks un līdz brīdim, kad tas pazūd, kamēr spuldze kļūst mazākas (miniaturization matu folikulu). Baldness un process matu izkrišana var nonākt pie dažādiem līmeņiem smaguma un retināšanas matiem un pēc tam stabilizējies. Risinājums, lai bloķētu vai palēnināt progresēšanu baldness un matu izkrišana ir izmantot terapiju, pamatojoties uz farmakoloģiskajiem produktiem, noteicis jūsu dermatologs vai matu speciālisti; lai gan izārstēt baldness jau uzlabotas jūs varat ķerties pie matu pārstādi (vai matu pārstādi). Parasti baldness ir gandrīz vienmēr saudzēja vainagu matu atpakaļ un pusi no galvas un pie tempļi, un tāpēc par matu transplantācijas folikulu tiek ņemti no muguras un sānu kakla (donoru zonā): šajās jomās galva mati nav pakļauti baldness , tā vietā ietekmē citas jomas (īpaši tempļi un galvenā daļa no galvas). Ķirurģiska ārstēšana baldness sastāv no matu transplantācija, tas ir, jo atsaukšanu matiem no pacienta pats, un to atkārtotas iesaistīšanās jomās skalpa ietekmē trūkums matiem un baldness (alopēcija). Baldness un matu izkrišana var būt atšķirīgs pagarinājums un ir saistīts ar vairākiem cēloņiem. Mēs atšķirt faktu dažāda veida baldness, un pirms jūs ķirurģija iziet uz matu transplantācijas ir labi konsultēties dermatologs pieredzējis Trichology novērtēšanai matu izkrišana un baldness veidu. Matu veidošanai, piemēram, aizmirst želeju, mazgāt matus, pirms tie kļūst grūtāk, darīt to regulāri, ir mati ar atbilstošiem produktiem, stils vienmēr. Lai atrastu savu stilu, šeit jums ir pārdomāt, kā jūs vēlaties, lai lielākā daļa no skatuves, kur jūs esat; laba ideja ir, lai saņemtu palīdzību no eksperta frizieris, vai matu stilists.

Encyclopedic hair website


Frizieri rūpēties par veselību matiem skaistumkopšanas un estētiskās salonos, ar stila frizūras modes-matu fotogrāfijas un pārdošanu matu kopšanas līdzekļi.

Saistītās tēmas

Frizieri ' leksikons

Baldness Hair, frizieri, mati, veselība, skaistumkopšanas salons, matu modes fotogrāfijas, frizūras, estētika, pārdošana, baldness Care, Baldness Hair, matu kritums, krāsošana, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Baldness Hair, Globelife, Fair frizieri, matu produktu zīmoli, frizieru nozares, matu krāsošanas uzņēmumi, profesionālā frizieru produktu ražotāji, ražo līnijas ar trešajām pusēm, privātā marķējuma, matu aksesuāri, Baldness Hair, frizieri mazumtirgotāji, vairumtirgotāji pārdevēji matu kopšanas līdzekļi, tirgotāji frizieru produkti, frizieri, skaistumkopšanas saloni, tirgus izpēte matu modes industrijā, matu mērci iekārtas, matu informāciju, matu informācija, Baldness Hair, jaunumi frizieru izstrādājumi, mēbeļu frizieru veikali, importa eksports, friziera piederumi

X

privacy